•  

    0535 280 48 41

  •  

    info@ilerinakliyat.com

Evden Eve Nakliyat

İnsanlar yaşamlarının gerektirdiği ölçüde zaman zaman taşınma gereksinimi duyabilirler.

Bazen iş bazen de farklı bir yaşam mücadelesi nedeniyle ev ya da şehir değiştirmek gerekebilir. Böyle durumlarda eşyaların güvenle bir yerden başka bir yere aktarılması ihtiyacı ortaya çıkar.

Geçmiş yıllarda hem ev eşyalarının az olması hem de yüksek katlı bina sayısının az olması, nakliyat işlemlerinin kolay gerçekleştirilmesini sağlamıştır.

Fakat günümüzde hem binalarda ki kat sayısı yükselmiş, hem de evlerde kullanılan eşya miktarı artış göstermiştir. Bu durum da insanların profesyonel evden eve nakliyat hizmeti ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.

Bu sebeple profesyonel firmalar, eşyaların deformasyona uğramadan güvenle ve özel teknikler ile taşınmasında, son derece hassasiyet göstererek hizmet sunmalıdır.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat nedir sorusuna yanıt vermek gerekirse, taşınması gereken ev eşyalarının bir yerden başka bir konuta taşınma işlemidir.

Daha açıklayıcı bir ifade ile bu hizmet profesyonel nakliyat firmaları tarafından, özel araçlar ve deneyimli personeller tarafından verilir. Konusunda uzman ve sektör deneyimi yüksek kişilerce verilen bir hizmettir.

Nakliyat süresince eşyalar her zaman firmanın gözetiminde tutulur.

Eşyaların deforme olmadan istenilen yere taşınması sağlanır. En çok dikkat edilen konu da bu süreçte istenilen tarihlerde eşyaların olması gereken yere, sorunsuz bir şekilde ulaştırılmasıdır.

İLERİ Nakliyat olarak sektörde her zaman profesyonel bir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Hem çalışanlarımız hem de bu işlemlerde kullandığımız araçlarımız sayesinde, beklentilerinizin ötesinde kaliteli bir taşınma desteği sunuyoruz. Her türlü nakliyat donanımına sahip bir firma olarak, eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları;

Ev eşyalarının güvenle taşınmasında titizlik, hassasiyet ve özveri en önemli konulardandır.

Ankara merkezli olarak kurulan ve uzun bir süredir sektörde olan nakliyat firmamız, Türkiye’nin her yerine yüksek standartlarda ev taşımacılığı hizmeti vermektedir. Taşınma gereksinimi duyan müşterilerimiz, bizimle iletişime geçtiklerinde en iyi taşınma hizmetini alacağını garanti etmekteyiz. Bu süreçte çok dikkat ettiğimiz evden eve nakliyat aşamaları da, şu şekilde sıralanabilir:

    Bizlerle iletişime geçtiğinizde öncelikle inceleme yapılmaktadır.
    İnceleme işlemleri sektör deneyimi olan eksperlerimiz tarafından gerçekleşir.
    Bu süreçte ne tür araçları kullanacağımıza karar verilir.
    Asansör desteği olup olmadığına, var ise asansörlü aracın sokağa rahatlıkla girip giremeyeceğine bakılır.
    Taşınma gününde hem araçlarımız hem de personellerimiz belirtilen saatte hazır olurlar.
    Taşınma günü paketleme işlemleri yapılır.
    Demonte edilecek eşyalar hazırlanır ve paketlenir.
    Asansörlü araç yardımı ile eşyalar bulundukları yerden indirilip araçlara yüklenir.

Bu aşama sonrasında eşyalar istenilen konuma ulaştırılır. Yeni konumunuza gelindiğinde, eşyalar düzenli bir şekilde bırakılır. Monte edilmesi gereken eşyalar eski hallerine getirilir. Her işlem bir düzen ve plan içerisinde gerçekleştirilir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları;

Ev eşyaları nakliyatı son derece uzmanlık isteyen bir sektördür. Bu alanda hizmet veren evden eve nakliyat firmaları, beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmelidir.

Eşya miktarının eskiye nazaran daha fazla olması ve her binanın çok yüksek şekilde inşa edilmesi, profesyonelliği bir lüks değil, gereksinim haline getirmektedir.

Aklınıza takılan bir soru var mı ?

Hotline
+905352804841